Zimowiska

Zimowiska 2024

Poronin

Cena: 2600 1850zł*
Kalkulator
Koszt: 1850
MIEJSCE
ATRAKCJE
W CENIE

Koszt dodatkowy:
– Wypożyczenie sprzętu: 300zł

TERMINY
GRUPY WIEKOWE
TRANSPORT
PŁATNOŚCI I ZNIŻKI
  • Zniżka -50zł dla drugiego z rodzeństwa
  • Zniżka -50zł za polecenie

Oferujemy także atrakcyjną opcję płatności ratalnych, które umożliwiają rozłożenie kosztów na dogodne raty. Skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły.

Doświadczona kadra

Naszym celem jest zapewnić im nie tylko niezapomniane doświadczenia, ale także pełne wsparcie, opiekę i naukę podczas ich pobytu u nas. 

Zapewniamy, że nasza praca jest pełna pasji i poświęcenia, aby wasze dzieci mogły cieszyć się każdą chwilą, rozwijać się i tworzyć niezapomniane wspomnienia pod naszym fachowym nadzorem.

 

Zapewniamy...
Dlaczego warto z nami jechać?
1. Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

Dbamy o to, aby każde dziecko czuło się bezpiecznie i komfortowo podczas naszych wyjazdów. Nasi doświadczeni instruktorzy oraz opiekunowie są dedykowani temu, aby każde dziecko rozwijało swoje umiejętności na stoku w bezpiecznych warunkach.

2. Nauka poprzez zabawę

Nasze programy edukacyjne są dostosowane do wieku i umiejętności dzieci. Zajęcia na stoku nie tylko rozwijają umiejętności narciarskie, ale także uczą teamworku, samodyscypliny i pokazują, jak ważne jest zdobywanie nowych umiejętności.

3. Różnorodność aktywności

Nie tylko narciarstwo! Nasze wyjazdy zimowe obejmują różnorodne aktywności, takie jak gry integracyjne, zajęcia pływania, kuligi i wiele innych atrakcji, które urozmaicą pobyt i sprawią, że każde dziecko znajdzie coś dla siebie.

4. Zakwaterowanie i wyżywienie na najwyższym poziomie

Zapewniamy komfortowe i przytulne zakwaterowanie w miejscach przyjaznych rodzinom. Nasze posiłki są starannie przygotowywane, z uwzględnieniem różnych preferencji żywieniowych, aby zapewnić dzieciom odpowiednią dawkę energii na pełne korzystanie z zimowych przygód.

Najczęstsze pytania

Co warto wiedzieć?

To proste - wypełnij formularz zgłoszeniowy na naszej stronie, zadzwoń lub napisz maila (dane kontaktowe znajdziesz w zakładce Kontakt) My zajmiemy się resztą 🙂 

Są dwie grupy wiekowe:

 

7-12 lat oraz 11-17 lat

Pełna kwota to 2600zł. Zachęcamy jednak do korzystania z promocji! Wejścia na atrakcje, catering, ubezpieczenie - wszystko w cenie. O promocje spytaj mailowo lub telefonicznie 😁

Zaliczka wynosi 900 zł za dziecko i trzeba ją wpłacić w ciągu 5 dni od zgłoszenia się na wybrany turnus. Kwotę należy przelać przelewem na nr konta podany na samym dole strony.

Tak. Wszystkie informacje i dokumenty prześlemy na maila. 

Naszą bazą wypadową jest kurort w Poroninie. Dodatkowo będziemy odwiedzać okoliczne miejscowości.

Tak, śniadanie oraz obiad oraz kolację w formie bufetu szwedzkiego. 

Tak. W cenie zapewniamy ubezpieczenie NNW.

Zarezerwuj wyjazd!

Jesteś gotów zarezerwować miejsce na najlepszych zimowiskach w Polsce?

Zostaw nam informację, który turnus Cię interesuje i zacznij swoją przygodę z SunRajs Camp!

Zamów kontakt

Skontaktuj się z nami!