...

INFORMACJE DLA RODZICÓW

Obóz

Czy po dokonaniu rezerwacji mogę zmienić termin wyjazdu dziecka?

W takich przypadkach prosimy o indywidualny kontakt telefoniczny, aby wspólnie ustalić, czy są jeszcze wolne miejsca na innej kolonii. Jeżeli takie miejsca się znajdują, rezerwacja zostaje przepisana na inną osobę.

Dziecko może mieć telefon komórkowy. Wychowawcy dbają o to, żeby dzieci aktywnie uczestniczyły w zajęciach programowych i aby zajęć tych było jak najwięcej. Dlatego telefon zostaje w pokoju lub w depozycie u wychowawcy i można z niego korzystać tylko w wyznaczonych przerwach. Dobrze jest umówić się z dzieckiem na rozmowy o jednej porze dnia, np. w przerwie poobiedniej. Dziecko może także skorzystać z telefonu służbowego kierownika. Ze względu na intensywne programy zajęć i krótkie przerwy lepiej, aby dzieci nie zabierały ze sobą tabletów czy innych urządzeń elektronicznych służących do grania – i tak nie będzie czasu z nich skorzystać – Już my o to zadbamy : )

Informację o tym co zabrać ze sobą, przesyłamy Wam na maila po dokonaniu rezerwacji. Potrzebne rzeczy różnią się w zależności od wybranej imprezy.

Udział w zajęciach odbywających się podczas naszych obozów nie wymaga od dziecka specjalnych umiejętności. Jednak udział w aktywnościach odbywających się podczas kolonii będzie idealną okazją do tego, aby swoje zdolności i umiejętności rozwinąć oraz nauczyć się nowych rzeczy.

Aby zaplanować szczegółowy program dnia obozu, musimy wziąć pod uwagę wiele ważnych niezależnych od nas czynników np. warunki atmosferyczne, kondycję dzieci, obostrzenia.

Oczywiście harmonogram tygodniowy jest tak układany, aby zrealizować wszystkie przewidziane atrakcje, a dzienny z wyprzedzeniem 1-2 dniowym w odniesieniu do powyższego. Poza tym szczegółowy plan dnia nie jest podawany z góry, aby pojawił się element zaskoczenia 😉 przy porannej odprawie obozu prowadzonej przez kierownika na zakończenie śniadania. Dzieci dostają wtedy wszystkie wytyczne co do zajęć, przygotowania odpowiedniej odzieży, sprzętów, dzielą się zadaniami i materiałami.

Zanim dziecko wyjedzie, warto zarysować mu specyfikę życia obozowego. Wyjaśnić, kim jest wychowawca, co się robi na obozie, jak wygląda dzień, jak długo trwa wyjazd. Dobrze jest, aby dziecko jechało na obóz z wiedzą, że jest to wyjazd tylko na kilka dni i z pozytywnym wyobrażeniem takiego pobytu. Jeżeli ma jakieś pytania lub wątpliwości, proszę ich wysłuchać i postarać się rozwiać. Nasza ekipa również chętnie udzieli Wam odpowiedzi na wszelkie nurtujące pytania.

Ważne jest, aby uświadomić dziecku, że na obozie wychowawca będzie niejako zastępował rodzica. To oznacza, że dziecko może przyjść do wychowawcy z każdym swoim problemem: od bólu brzucha po pomoc w zawiązaniu bucika.

Zapisy i opłaty

Rezerwacji można dokonać na naszej stronie wybierając konkretną imprezę która Was interesuje (kolonie, półkolonie itp.), a następnie wybierając poszczególny termin, ewentualnie dodatkowe opcje i klikając „Zarezerwuj”.

Po dokonaniu rezerwacji w ciągu 5 minut powinieneś otrzymać na podany adres email, maila informującego o potwierdzeniu rezerwacji. W następnym mailu otrzymasz wszystkie potrzebne informacje tj. o płatnościach, dokumenty do wglądu/wypełniania itp.

Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłata zaliczki w wysokości 30% od finalnej kwoty imprezy w ciągu 3 dni. Dopłata do imprezy jest na 30 dni przed jej rozpoczęciem. Jest również możliwość zapłacenia od razu całej kwoty za pomocą Przelewy24.

Numer konta znajduje się w mailu, który od nas otrzymaliście po dokonaniu rezerwacji oraz na naszej stronie internetowej na samym dole – w stopce.

PROSIMY PAMIĘTAĆ O WPISANIU W TYTULE PRZELEWU Imię i nazwisko uczestnika oraz datę wyjazdu, w którym dziecko bierze udział!

Tak, można otrzymać fakturę. Prosimy zgłosić taką potrzebę podczas dokonywania rezerwacji w polu „dodatkowe informacje” lub za pomocą maila (wraz z danymi do faktury).

Jako profesjonalny organizator turystyki posiadamy wpis do rejestru organizatorów turystyki oraz własną gwarancję ubezpieczeniową, a także ubezpieczamy wszystkich naszych uczestników na wyjazdach w Polsce od Następstw Nieszczęśliwych wypadków (NNW).

Na górze strony zamieściliśmy do wglądu kopię naszej gwarancji ubezpieczeniowej oraz wpisu do rejestru organizatorów turystyki.

Tak, wszystkie obozy są zgłoszone do kuratorium. Jeśli potrzebują Państwo zaświadczenia zgłoszenia obozu, prosimy o kontakt – Prześlemy.

 

Zapisy są otwarte do momentu wyczerpania miejsc. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, zalecamy dokonanie rezerwacji jak najwcześniej, aby zapewnić miejsce na wybranym obozie. Dokładne terminy zapisów dla poszczególnych obozów są podane na naszej stronie internetowej.

Wszyscy uczestnicy naszych obozów są objęci podstawowym ubezpieczeniem, które jest wliczone w cenę. Jednakże zachęcamy do rozważenia dodatkowego ubezpieczenia, które może obejmować szerszy zakres ochrony.

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

Skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego.

Nasz zespół służy pomocą w każdej sytuacji. Jesteśmy otwarci na kontakt z klientem i z chęcią odpowiedzi na wszelkie pytania i rozwiejemy wątpliwości związane z naszymi koloniami. Czekamy na Twoją wiadomość!

Kontakt

Wyślij formularz

NEWSLETTER

Dołącz do naszego Newslettera

Aby otrzymywać regularne aktualizacje na temat naszych wyjątkowych wyjazdów i półkolonii.

Zapisz mnie

Scroll to Top
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.