...

Kim jesteśmy?

SunRajs Camp powstał w 2023 roku z inicjatywy Bartka i Mateusza, z myślą o tworzeniu niezapomnianych doświadczeń dla dzieci i młodzieży. Początkowo organizowaliśmy wyjazdy dla nas i dla naszych znajomych. Szybko nasi przyjaciele zaczęli się do nas zgłaszać o organizacje wyjazdów dla nich i ich rodzin. Bartek od dłuższego czasu prowadzi Akademię Pływania dla dzieciaków, a Mateusz indywidualne treningi.

Co nas wyróżnia?

Sami jesteśmy młodzi i coś tam jeszcze z dzieciństwa w głowie nam zostało. Wiemy najlepiej, na jaki wyjazd i jakie atrakcje dzieci i młodzież chciałyby mieć na takim wyjeździe. Pamiętamy, czego w dzieciństwie nam brakowało. Przed oczami mamy jak dziś te „super hiper” półkolonie w szkole siedząc, malując i robiąc rzeczy, które w ogóle nie przynoszą nam radochy.

GWARANCJA UBEZPIECZENIOWA

Sprawdź naszą gwarancję i miej pewność, że Twoje dziecko jest w dobrych rękach.
Chcąc zapewnić pełne bezpieczeństwo i pewność rodzicom, którzy powierzają nam pod opiekę swoje pociechy, oferujemy gwarancję ubezpieczeniową wszystkim uczestnikom naszych wyjazdów. To nasze zobowiązanie, dzięki któremu każdy czuje się komfortowo i bezpiecznie podczas wycieczki.

POZNAJ NASZĄ KADRĘ

Kierownicy i koordynatorzy

Kierownik SunRajs Camp

Kiedyś pływak dzisiaj instruktor pływania i zawodowy strażak 👨‍🚒. Ukończył studia pedagogiczne na UŁ i w trakcie ich trwania zaczęła się jego przygoda z prowadzeniem zajęć z dzieciakami.

Koordynator wypoczynku w Sunrajs Camp

Ciocia od zadań specjalnych i negocjacji, gdy strach zagląda dzieciom w oczy! 😁 Jak wszyscy na pokładzie SunRajs Camp związana ze sportem, a dokładniej z jeździectwem! 🏇

Wychowawcy

Wychowawca w SunRajs Camp

Mateusz współwłaściciel - człowiek, dla którego sport to nie tylko pasja, ale moje życie. Co robię, gdy nie gram? Oczywiście, że podróżuję!

Wychowawca w SunRajs Camp

Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski w pływaniu Kilkukrotny rekordzista Mistrzostw Polski w pływaniu. Dzisiaj swoje doświadczenie przekazuje najmłodszym.

Wychowawca w SunRajs Camp

Sieeeeemanko! Jestem Bartek - 1/2 założyciela Sunrajs Camp😁 Moja historia zaczęła się dawno temu z głęboką pasją do sportu i odkrywania nieznanych zakątków świata.

Wychowawca w SunRajs Camp

Krystian, dla znajomych Bonzo. Od najmłodszych lat pasjonuje się sportem, począwszy od biegania, poprzez wspinaczkę, judo a na piłce nożnej kończąc.

Wychowawca w SunRajs Camp

Studentka Uniwersytetu Medycznego na kierunku protetyka. Była medalistka Mistrzostw Polski w pływaniu. Miłość do wody zrodziła się w niej, gdy zaczęła trenować pływanie.

Dołącz do naszej kadry!

Zostań wychowawcą i podaruj dzieciom świat pełen niesamowitych doświadczeń!

Wyślij formularz

Zobacz jak się bawi SunRajs Camp

NEWSLETTER

Dołącz do naszego Newslettera

Aby otrzymywać regularne aktualizacje na temat naszych wyjątkowych wyjazdów i półkolonii.

Zapisz mnie

Scroll to Top

Krzysiek

Kierownik SunRajs Camp

Kiedyś pływak dzisiaj instruktor pływania i zawodowy strażak 👨‍🚒. Ukończył studia pedagogiczne na UŁ i w trakcie ich trwania zaczęła się jego przygoda z prowadzeniem zajęć z dzieciakami. Mimo wymagającej pracy zawodowej dalej w wolnych chwilach chętnie prowadzi półkolonie w SunRajsie w roli wychowawcy czy kierownika! Cieszymy się Krzysiek, że mamy Cię na pokładzie!”

Magdalena

Koordynator wypoczynku w Sunrajs Camp

Ciocia od zadań specjalnych i negocjacji, gdy strach zagląda dzieciom w oczy! 😁 Jak wszyscy na pokładzie SunRajs Camp związana ze sportem, a dokładniej z jeździectwem! 🏇 Wielokrotna medalista zawodów WKKW, skoków przez przeszkody i ujeżdżenia. Podstawowym koniem w konkurencji skoków przez kilka lat był koń o imieniu... Sunrajs... Coś Wam to mówi?☀️ Doświadczenie koordynatorskie zdobywała przez ostatnie 4 lata podczas różnych eventów, również międzynarodowych. Z SunRajs Camp związana od pierwszych dni istnienia 😎

Zoja

Wychowawca w SunRajs Camp

Studentka Uniwersytetu Medycznego na kierunku protetyka. Była medalistka Mistrzostw Polski w pływaniu. Miłość do wody zrodziła się w niej, gdy zaczęła trenować pływanie, a teraz pielęgnuje ją jako certyfikowany nurek i instruktor pływania. Pracuje z dziećmi na obozach i półkoloniach od kilku lat. Czynnie pracuje również jako ratownik WOPR. Przemawia przez nią dusza sportowca, która wpisana jest w jej DNA. Pasjonuje się kalisteniką. Największa kociara, jaką kiedykolwiek poznasz!

Mateusz

Koordynator wypoczynku w Sunrajs Camp

Mateusz współwłaściciel - człowiek, dla którego sport to nie tylko pasja, ale moje życie. Co robię, gdy nie gram? Oczywiście, że podróżuję! Poza tym... mam na swoim koncie ukończone wiele kursów m.in kurs wychowawcy, co czyni mnie