O Nas

Kim jesteśmy?

Historia, dlaczego i przez kogo

SunRajs Camp powstał w 2023 roku z inicjatywy Bartka i Mateusza, z myślą o tworzeniu niezapomnianych doświadczeń dla dzieci i młodzieży. Początkowo organizowaliśmy wyjazdy dla nas i dla naszych znajomych. Szybko nasi przyjaciele zaczęli się do nas zgłaszać o organizacje wyjazdów dla nich i ich rodzin. Bartek od dłuższego czasu prowadzi Akademię Pływania dla dzieciaków, a Mateusz indywidualne treningi przygotowania motorycznego. Połączyliśmy naszą wspólną pasję do sportu i podróży i tak powstał projekt SunRajs Camp!

Nasza misja to zapewnienie dzieciom radosnych, bezpiecznych i pełnych odkryć wakacji i zimowisk. Wszystkie wyjazdy organizujemy tak, że gdyby ktoś miał nam go zaproponować, to bez wahania w 15 minut spakowalibyśmy walizkę : )

Odtwórz wideo
Nasza oferta

Co Nas wyróżnia?

Sami jesteśmy młodzi i coś tam jeszcze z dzieciństwa w głowie nam zostało. Wiemy najlepiej na jaki wyjazd i jakie atrakcje dzieci i młodzież chciałyby mieć na takim wyjeździe. Pamiętamy czego w dzieciństwie nam brakowało. Przed oczami mamy jak dziś te „super-hiper” półkolonie w szkole siedząc, malując i robiąc rzeczy, które w ogóle nie przynoszą Nam radochy.

Jedzenie to podstawa!

Smacznie i zdrowo!

Dbamy również o zdrowe i smaczne posiłki. Nasz catering to zbilansowane menu, przygotowywane z najwyższej jakości produktów, które zapewniają dzieciom niezbędną energię do codziennych przygód.

Bezpieczeństwo

Wszystkie nasze kolonie i półkolonie są zgłaszane do kuratorium. Nasz firma posiada polisę ubezpieczeniową oraz wszystkie dzieci i młodzież są ubezpieczeni od NNW. Nasi wychowawcy mają wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą oraz wiele dodatkowych kwalifikacji. Angielski to dla nich pestka! : )

Wykwalifikowani wychowawcy

Nasz zespół składa się z doświadczonych, certyfikowanych wychowawców, którzy z pasją i zaangażowaniem pomagają każdemu uczestnikowi cieszyć się kolonią i rozwijać swoje zainteresowania.

Zarezerwuj wyjazd!

Jesteś gotów zarezerwować swoją wymarzoną przygodę?

Jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji, aby pomóc Ci zorganizować idealny wyjazd. Skontaktuj się z nami teraz – odkryjemy razem najpiękniejsze zakątki świata!

Zamów kontakt

Skontaktuj się z nami!